0

SERVIO Delivery для служби доставки

Програма для служби доставки SERVIO Delivery - модуль, без якого не обійтися жодному ресторану, бару, кафе чи іншому підприємству, що працює на доставку. З SERVIO Delivery вести базу клієнтів, приймати замовлення, відвантажувати і розподіляти їх між кур'єрами стане в рази зручніше.

Програма SERVIO Delivery - це модуль, призначений в першу чергу для колл-центру або оператора доставки в ресторані. Розроблено, щоб оператор зміг швидко сформувати замовлення, відправити його на приготування на кухню (ну або в іншу точку приготування замовлення) і передати замовлення кур'єру.

Він має зв'язок з кухонним терміналом або кухонним принтером для передачі замовлень на кухню, з фіскальними реєстраторами для друку фіскальних чеків, з телефонією Binotel для комфортного здійснення і отримання дзвінків, а також з чат-ботами для отримання замовлень в Viber і Telegram і сайтом з яких замовлення автоматично формуються в Delivery.

Програма оснащена всіма інструментами для організації служби доставки:

 • Ведення бази клієнтів (контактні дані, адреси доставки, історія замовлень);
 • Швидкий пошук клієнта по контактними даними, персональної дисконтною карткою і т.д .;
 • Автоматична ідентифікація клієнта за номером телефону (при дзвінку);
 • Швидке формування замовлення для зареєстрованих клієнтів завдяки зберегти адресу доставки, ідентифікації клієнта по контактними даними;
 • Можливість копіювати замовлення з історії;
 • Зв'язка з телефонією Binotel;
 • Інтеграція з чат-ботом в месенджер (Viber, Telegram);
 • Інтеграція з модулем замовлень на сайті (при наявності відповідних налаштувань з боку сайту);
 • Замовлення і рахунки автоматично формуються в модулі при отриманні з сайту або чат-бота;
 • Інтеграція з кухонним терміналом або кухонним принтером для відправки замовлень на приготування;
 • Інтеграція з додатком для кур'єрської служби, можливість призначати відповідального кур'єра, змінювати, розподіляти замовлення між кур'єрами.

Модуль для служби доставки SERVIO Delivery незамінний інструмент для підприємств ресторанного бізнесу (кафе, бари, ресторани, фаст-фуди і інших) і іншого бізнесу, що надають доставку. Ми розробили програму таким чином, щоб оператори витрачали набагато менше часу на прийом замовлень: автоматична ідентифікація клієнта за номером телефону, збереження адрес доставки для швидкого вибору, можливість копіювати замовлення з історії, автоматичне формування рахунків при надходженні замовлення з онлайн-каналів і т.д .

Програмний модуль SERVIO Delivery взаємодіє з усіма необхідними модулями системи автоматизації, тому використовуючи її в своїй службі доставки, ви можете не переживати за точність оформлення даних і звітів (склад, бухгалтерія, управління).

 


Рекомендовані товари

Підтримка клієнтів

Комплексні рішення з автоматизації та оптимізації підприємств сфери послуг

Залишилися питання?