0

Про компанію

Компанія Expert Solution була заснована в 2006 році з метою допомогти готельно-ресторанного бізнесу в Україні бути конкурентним, успішним і ефективним. Таким чином ми вирішили об'єднати досвід та знання наших співробітників і розробили набір унікальних інструментів управління підприємством в сфері гостинності.

Наша головна мета - навчити працівників підприємств сфери послуг використовувати програмні і апаратні інструменти для вирішення щоденних бізнес-задач і побудови правильної структури роботи. Сьогодні, програмний продукт SERVIO - це комплексне рішення по автоматизації та оптимізації, яке значно спрощує ведення оперативного і управлінського обліку, формування звітності, управління персоналом і програмами лояльності.

У своїй роботі ми використовуємо обладнання найвідоміших світових виробників. Наші співробітники є досвідченими фахівцями з багаторічним досвідом роботи в цій сфері діяльності, яким "до снаги" швидка, якісна розробка і успішне впровадження проектів будь-якого рівня складності. Ми гарантуємо професійну консультацію по підбору обладнання, навчанню персоналу, гарантійному та сервісному обслуговуванню після введення в роботу. Цьому сприяє наявність офісів в основних регіонах України, розвинена система регіональних представників, в т.ч. і зарубіжних, яка дозволяє нам без проблем здійснювати сервісну підтримку наших клієнтів, незалежно, де вони знаходяться.

логотип SERVIO - ваш бізнес під контролем

Наші партнери

Чому ми

Підтримка 24/7

Підтримка 24/7

Працює цілодобово, відповідає по телефону, e-mail або в месенджерах.
Простота управління

Простота управління

Легке і швидке освоєння програми без спеціальних навичок.
Гнучкість

Гнучкість

Система, яка налаштувається під потреби бізнесу будь-якого масштабу.
Без збоїв

Без збоїв

Наше обладнання та комплектуючі, ПЗ має ліцензії і сертифікати якості, що гарантує їх злагоджену і тривалу роботу.
Гарантія безпеки

Гарантія безпеки

Ми гарантуємо конфіденційність і збереження всіх ваших даних в нашій системі.
Навчання персоналу

Навчання персоналу

Можливість навчати персонал роботі системи в on-line і off-line режимі, як в групі, так і індивідуально.

Підтримка клієнтів

Комплексні рішення з автоматизації та оптимізації підприємств сфери послуг

Залишилися питання?