0

Як працюють динамічні тарифи?

Всі готельєри задаються одним питанням: як зробити так, щоб готель був наповнений відвідувачами? Звісно, на це може впливати низький або високий сезон. Але навіть останній період не гарантує максимальне завантаження. Адже ще багато факторів впливають на вибір клієнтами саме вашого готелю. І саме в цьому питанні допоможе використання динамічного тарифу в PMS системі!

Давайте розберемося, що він дозволяє та як його застосовувати?

Динамічний тариф допомагає гнучко керувати цінами, незважаючи, наприклад, на сезон, день тижня або інші фактори, які вже попередньо могли вплинути на ціноутворення. Головним критерієм спрацювання динамічного тарифу є завантаження номерного фонду.

Як працює динамічний тариф? Давайте розглянемо наступні кейси:

????Приклад №1. Припустимо, що в передноворічні свята, готель, який знаходиться в Карпатах, вже заповнений на 90%. Власник готелю вирішує підвищити ціни на решту незаповнених номерів для збільшення прибутку. Саме використання попередньо налаштованого динамічного тарифу допоможе зробити таку зміну цін в автоматичному режимі.

????Приклад №2. Для того, щоб заповнити готель в Одесі у березні, коли до курортного сезону залишається ще декілька місяців, власник вирішує знизити вартість номерів. Така тимчасова зміна ціни дозволить збільшити завантаження та отримати необхідні передплати для підготовки готелю до сезону. При досягненні необхідного рівня завантаження, тариф повернеться до попереднього значення.

Зрозуміло, що рівень спрацювання тарифу можна заздалегідь встановити в SERVIO HMS та при його автоматичному спрацюванні миттєво оновляться прейскуранти в модулі бронювання на вашому сайті та на підключених каналах продажів (booking та т.і.).

Функціонал динамічних тарифів вже доступний в новій версії програми Servio HMS. Щоб його підключити звертайтеся до технічної підтримки за адресою:
????support@servio.com.ua

Підтримка клієнтів

Комплексні рішення з автоматизації та оптимізації підприємств сфери послуг

Залишилися питання?