0

Ресторани-партнери, які допомагають під час війни

Під час війни багатьом українським ресторанам довелось змінити вишукані страви в меню на бутерброди та каші. Якщо раніше вони готували для сотень відвідувачів, то зараз готують для тисяч бійців, дітей та переселенців.

  • Мережа ресторанів "Salateira" від початку війни відкрила склад товарів для потреб територіальної оборони та передала продуктів та непродовольчих запасів на потреби ТРО та ЗСУ на 6 млн. грн.
  • Мережа пекарень "Lviv Croissants" також долучилася до благодійної акції та годує обідами працівників ТРО та волонтерів, а також передала кошти на потреби армії.
  • Мережа доставки суші та піци "Kvadrat.sushi" щодня годують переселенців, працівників тероборони та лікарів, купують ліки для та необхідні товари.
  • З перших днів пивна ресторація "Kumpel Lviv" також приєдналася до підтримки всіма ресурсами - годує працівників тероборони та управління Львівської міської ради.
  • Львівська кондитерська "Shoco bakery" працює не тільки для гостей, а також щодня випікає хліб для переселенців з інших куточків України. За добу команда закладу випікає 500 хлібин, печиво, тістечка та інші продукти, які передаються на потреби різноманітних організацій.


Дуже пишаємося, що усі ці заклади є партнерами нашої компанії протягом довгих років та дякуємо їм, що надають підтримку армії та громадянам, які цього потребують, у такий складний час!

Підтримка клієнтів

Комплексні рішення з автоматизації та оптимізації підприємств сфери послуг

Залишилися питання?