0

Ribas Hotels Group під'єднались до передачі даних через штриховий код застосунку Дія

Мережа готелів Ribas Hotels Group стала першою готельною мережею в Україні, яка встановила інтеграцію системи готелю Servio HMS з технологією шерингу документів через застосунок Дія.

До системи вже приєдналися:

  1. Wall Street by Ribas;
  2. Ribas Karpaty;
  3. Bortoli by Ribas;
  4. Hotel BossFor by Ribas;
  5. Play Hotel by Ribas.

Більше не має потреби у внесенні паспортних даних вручну. За допомогою сканера, яким адміністратори зчитують штрих-код документу в Дії весь процес займатиме не більше хвилини.

Гостю потрібно лише:

  • показати адміністратору штрих-код цифрового документу у застосунку Дія або сказати цифровий код, який розташований під штрих-кодом;
  • підтвердити запит у застосунку на передачу копії цифрового документу.

Цифрові копії документів в форматі PDF та метадані у форматі JSON з відповідними полями з документа передаються до інформаційної системи готелю Servio HMS та автоматично з'являються у відповідних полях електронної анкети гостя.

Дія — це новий рівень взаємодії держави та громадян: зручний, непомітний, людяний. На порталі можна отримати онлайн більше 50 державних послуг.

Дія 2.0 – оновлений мобільний застосунок, за допомогою якого українці мають змогу отримувати доступ до своїх цифрових документів і в потрібних життєвих ситуаціях у кілька кліків шерити їхні цифрові копії. Серед них – ID-картка та закордонний біометричний паспорт, студентський квиток, посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, страховий поліс транспортного засобу, податковий номер (РНОКПП), свідоцтво про народження та довідка переселенця (ВПО).

Документи в застосунку Дія – це цифрові аналоги паперових, на рівні Закону України мають таку ж юридичну силу, як і їхні пластикові чи паперові аналоги. Вже з 23 серпня цього року кожна організація прийматиме цифрові паспорти у Дії (Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» від 30.03.2021 р., № 1368-IX).

Впровадження цифрових технологій у роботу готелю – ще один крок до поліпшення рівня сервісу в країні. Ribas Hotels Group задає тренд на ринку. 

Бажаєте не відставати від технологічних трендів - залишайте заявку на підключення будь-яким зручним для вас способом.

Схожі статті

Підтримка клієнтів

Комплексні рішення з автоматизації та оптимізації підприємств сфери послуг

Залишилися питання?