0

Топ-5 головних трендів гостинності

Для готельєрів 2021 рік видався дуже непростим, проте, беззаперечно, цікавим! Готельний бізнес опинився під впливом Covid-19, економічної, політичної нестабільності та змін в законодавстві.

Які тенденції в готельному бізнесі будуть актуальні у 2022 році? Та на що саме потрібно звернути увагу, щоб не опинитися “за бортом”, читайте у цій статті

- Поєднання подорожей та роботи в готелі. Що може бути краще, ніж залишитись в готелі ще на кілька днів після довготривалих бізнес-справ? Саме ця гібридна модель подорожей стане популярною в 2022 році.

- Попит на послуги краси та здоров'я - тренд останніх трьох років. На рівні з захистом від Covid-19, туристи також бажають оздоровитися душею, тілом та розумом.

- Цифровізація послуг в готелі. Для зменшення ймовірності передачі вірусу, готелі переходять на безконтактні послуги: встановлення мобільного ключа, безготівкова оплата послуг, віддалена або мобільна реєстрація.

- Індивідуальний підхід до гостя. Для підвищення лояльності та збільшення кількості бронювань, використовуйте систему додаткових пропозицій та знижок.

- Турбота про навколишнє середовище. З ціллю покращити стан планети, люди будуть обирати такі тури, які приносять користь довкіллю.

- Віртуальна реальність. Для того, щоб турист уявив своє перебування в вашому готелі, можна використовувати віртуальні 3D-тури. Це допоможе гостю скласти повну картинку свого відпочинку.

- Використання пакетних послуг. Дуже часто гості хочуть відразу отримати комплексний відпочинок в одному місці. Тому ті готелі, які завчасно потурбувалися про надання якісних послуг, будуть вигравати на фоні інших.

А для того, щоб бути в курсі усіх актуальних новинок програмного забезпечення для готелів та ресторанів від Servio, запрошуємо приєднатися до нашого телеграм-каналу: https://t.me/expert_solution

Схожі статті

Підтримка клієнтів

Комплексні рішення з автоматизації та оптимізації підприємств сфери послуг

Залишилися питання?