0

Автоматизація парковок

 

 

Програмне забезпечення SERVIO Parking розроблено спеціально під потреби сучасних парковок. Тарифікація по часу, враховує тайм-аути на виїзд.

Детальніше

 

Сучасним паркінгам, де тарифікація проводиться за часом, без системи автоматизації не обійтися. Потрібно стежити за часом перебування авто на паркувальному місці, враховувати тайм-аути на в'їзд та виїзд автомобіля і т.д. Спеціально для вирішення таких завдань і розроблена програма для парковок SERVIO Parking.

 

Як працює програма SERVIO Parking?

Програма SERVIO Parking безпосередньо пов'язана з контролером, який регулює відкриття шлагбаумів. При в'їзді на парковку власник автомобіля друкує паркувальний талон зі штрих-кодом. Дана дія фіксується в програмі SERVIO Parking і з цього моменту починається відлік часу перебування авто на парковці. Для оплати штрих-код з квитка сканується і програма виводить суму, необхідну для оплати. Потім при виїзді штрих-код знову сканується і якщо заборгованість відсутня - шлагбаум відкривається.

 

Тайм-аути, безкоштовний час паркування

У програмі SERVIO Parking можна встановлювати час тайм-аутів, наприклад, на виїзд автомобіля, які не будуть оплачуватись. Те ж стосується і спеціальних акцій. Багато торгових центрів та супермаркетів надають першу годину паркування на своїй парковці або паркування в певний час безкоштовно. В налаштуваннях SERVIO Parking проведення подібних акцій підтримується.

 

Контролюється знаходження автомобіля в зоні в'їзду при отриманні талона на в'їзд

Іноді власники автомобілів намагаються обхитрити систему, повторно отримуючи талони на парковку, щоб зменшити суму оплати. Наше комплексне рішення виключає подібні махінації - пропускна система контролює знаходження автомобіля в зоні в'їзду під час отримання талона і в разі відсутності авто не видасть талон.

 

FAQ

Як правило, застосовується 2 групи - в'їзна і виїзна з касою. Їх кількість залежить від кількості зон для проїзду автомобілів. На кожній групі встановлюється шлагбаум і тумба управління. На в'їзді вона оснащена кнопкою активації і доп. обладнанням: зчитувачем, принтером.


Виїзна група оснащується сканером тікетів і / або зчитувачем карт потрібного типу.


Додатково можуть застосовуватися інформаційні дисплеї, кіоски самообслуговування.

Обладнання для автоматизації парковок підбирається під конкретну задачу. Місце установки (вулиця або в приміщенні), ширину проїздів, інтенсивність. Менеджери нашої компанії допоможуть вибрати оптимальне обладнання під Ваші задачі.

Так, ми підберемо обладнання, налаштуємо систему управління (програмне забезпечення) і виконаємо монтаж.

Демо версія

Спробуйте функціональні можливості продукції Servio особисто!

Ми підберемо для вас всю необхідну конфігурацію системи, в залежності від рішення і потреб вашого бізнесу.

Для цього залиште заявку і наш співробітник зв'яжеться з вами найближчим часом.

Залишити заявку


Умови надання сервісного обслуговування Програмного забезпечення

Завантажити