0

Програма для проведення інвентаризації Servio Mobile Inventory

Інвентаризація - томливий процес, який забирає багато часу, що вимагає великої концентрації уваги і старанного терпіння. А в разі проведення інвентаризації без використання сучасного програмного забезпечення, ще й велика ймовірність отримання неточних даних, зокрема через участь «людського фактора».

Наш програмний продукт Servio Mobile Inventory ( «Мобільна інвентаризація») дозволить автоматизувати процес інвентаризації, в рази прискорити її проведення, а також максимально виключити втручання людини, тим самим підвищити точність отриманих даних.

За допомогою програми Servio Mobile Inventory можна здійснювати первинну інвентаризацію і всі наступні, вести облік основних засобів, запасів на складі, товарів, нематеріальних активів та іншого майна підприємства. Програма ідентифікує в базі RFID-мітки і штрих-коди.

 

Переваги «Мобільної інвентаризації»


Програмний продукт відмінно підходить для проведення інвентаризації на будь-якому підприємстві - готельний комплекс, ресторан, SPA, салон краси, фітнес-зал, розважальний або ігровий центр, взуттєвий магазин, бутик одягу, супермаркет і т.д. Особливо незамінна дана програма для великих компаній і мереж, так як значно спрощує і прискорює процес інвентаризації, а також мінімізує можливість помилки.

Якщо невеликі підприємства ще можуть собі дозволити вдатися до «старовинним» методам проведення інвентаризації, то великі мережі просто зобов'язані впровадити на своєму підприємстві сучасну систему. Адже з її допомогою провести інвентаризацію, наприклад, основних засобів в готельному номері або залі ресторану можна всього за кілька секунд.

Як відбувається інвентаризація?


Все легко - в програмі УНФ Servio BackOffice, одним із напрямків якої є ведення складського і товарного обліку, формується лист з переліком товарів для проведення інвентаризації, де заповнюються кількість товарів, які числяться на відповідному об'єкті. Потім за допомогою USB-кабелю файл завантажується на мобільний зчитувач в програму Servio Mobile Inventory. Ідентифікація об'єктів відбувається за допомогою RFID-міток або штрих-кодів. Після зчитування всіх міток або штрих-кодів файл завантажується назад в систему обліку, яка на підставі отриманих даних про фактичну наявність основних засобів або товарів автоматично виводить значення недостач або надлишків.

Крім основного призначення (для проведення інвентаризації) даний файл можна використовувати для інших складських або бухгалтерських завдань: оприбуткування товарів, формування документів на відвантаження, переміщення і т.д.

Тепер розберемо докладніше кожен з методів зчитування.

Використання RFID-міток


RFID-мітки - це спеціальні чіпи c безконтактної радіочастотної технологією у вигляді наклейок, бірок, етикеток, які кріпляться на товари, основні засоби або слугують ідентифікатором нематеріальних активів (наприклад, програмного забезпечення) і дозволяють ідентифікувати їх в системі обліку.

Чому RFID-мітки краще, ніж QR або штрих-коди?

У штрих-кодах і QR-кодах є два основних недоліки:

  • зчитування можливо тільки при прямому наведенні зчитувача на код
  • одночасно можна зчитувати тільки один код

У разі використання RFID-міток для ідентифікації об'єктів обидва нестачі їх «колег» виключаються - радіус зчитування значно збільшений (може досягати декількох десятків метрів, в залежності від моделі зчитувача) і дозволяє одночасно зчитувати всі мітки, які знаходяться в радіусі наведення зчитувача.

Ідентифікація об'єктів за допомогою RFID-міток

Кожна мітка має вбудований чіп з унікальним кодом. При оприбуткуванні мітка кріпиться на об'єкт, а в системі обліку код даної мітки присвоюється відповідному об'єкту. В результаті, програмне забезпечення Servio Mobile Inventory автоматично за кодом визначає об'єкт.

Чи може зчитувач вважати один код кілька разів?

Ні, зчитувач зчитує тільки унікальні значення міток і не допускає повторення.

Servio Mobile Inventory при роботі зі штрих-кодами


Коли стоїть завдання обліку товарів за допомогою штрих-кодів (наприклад, продуктів харчування в супермаркеті) - Servio Mobile Inventory також відмінно з нею справляється. За допомогою зчитувача сканується штрих-код товару, а потім вручну вказується його кількість.

Хочете підключити дану систему інвентаризації на своєму підприємстві?


Вам знадобляться:

  • Програмне забезпечення Servio Mobile Inventory
  • Безконтактні термінали збору даних з RFID-зчитувачем
  • RFID-мітки, як ідентифікатори товарних запасів та іншого майна на підприємстві
  • Програма, в якій ведеться учт запасів (наприклад, 1C: Підприємство)


ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? ЗАДАВАЙТЕ ЇХ НАШИМ МЕНЕДЖЕРАМ!

Тел .: +38 (044) 537-0168, +38 (097) 537-0168

E-mail: sales@servio.com.ua

Супутні Товари

Servio Mobile Inventory для проведення інвентаризації

Servio Mobile Inventory для проведення інвентаризації

Програмне забезпечення Servio Mobile Inventory дозволяє проводити інвентаризацію основних засобів, т..

0.00грн.

Схожі статті

Підтримка клієнтів

Комплексні рішення з автоматизації та оптимізації підприємств сфери послуг

Залишилися питання?