0

Прокат, оренда

 

 

Автоматизация ресторанов, кафе, баров

Автоматизація прокатів інвентарю, туристичного або спортивного спорядження та іншого обладнання складається з декількох основних інструментів:

  • Тарифікація часу прокату (оренда): похвилинна, погодинна, по днях і т.д.
  • Облік доступного і орендованого спорядження.
  • Бронювання.

Функціональні можливості системи автоматизації SERVIO для прокатів:

  • Тарифікація часу прокату: похвилинна, погодинна, по днях і т.д.
  • Запуск таймера для точного підрахунку часу.
  • Швидка перевірка наявності вільного обладнання.
  • Персональні ідентифікатори прокату з можливістю підв'язати депозитний рахунок.
  • Гнучка система бронювання.
  • Функція автоматичного списування вартості оренди з депозитного рахунку.

 

Тарифікація часу прокату

Зручний і гнучко настроюється інструмент, що дозволяє фіксувати час прокату. При цьому Ви, в залежності від виду своєї діяльності, обираєте самостійно як тарифікувати час прокату - похвилинно, погодинно, по днях і т.д. Для більш точного підрахунку в програмі SERVIO є таймер, який точно (до хвилини) підрахує підсумкове час прокату. Найчастіше використовується при щохвилинної або погодинної оренди. Таймер може запускатися і зупинятися як вручну в програмі, так і з використанням персонального ідентифікатора прокату - карта, браслет, брелок.

 

Персональні ідентифікатори прокату

Це можуть бути браслети, карти, брелоки і будь-які інші ідентифікатори з RFID-чіпом або штрих-кодом. Вони видаються клієнту при оформленні прокату і служить свого роду носієм всієї інформації: записується перелік обладнання, яке взято в оренду, зберігається сума застави, фіксується час прокату. Може бути також депозитним рахунком клієнта з якого автоматично буде списуватися вартість прокату.

 

Реалізація прокату при магазині, готелі, ресторані, розважальному центрі

Програма для прокатів легко інтегрується з іншими програмами SERVIO для ресторану, готелю, розважального центру, кінотеатру, гірськолижного комплексу і т.д. А тому, якщо крім прокату Ви займаєтеся іншими видами діяльності - можна легко об'єднати їх усі в єдину систему обліку.

 

Програма SERVIO - це комплекс програмних інструментів, що виконують усі основні завдання по автоматизації бізнес-процесів на підприємствах, які займаються прокатом або здачею в оренду обладнання, туристичного або спортивного спорядження, інвентарю і т.д.

Підтримка клієнтів

Комплексні рішення з автоматизації та оптимізації підприємств сфери послуг

Залишилися питання?