0

Автоматизація рітейлу

 

модуль Work Desk в магазине

 

Модуль SERVIO POS WorkDesk - встановлюється на робочому місці адміністратора, менеджера та / або директора. Модуль дозволяє налаштовувати технологічний процес роботи програмного забезпечення для кожного користувача окремо, що в свою чергу робить систему максимально адаптованою до вимог замовника. Налаштування місць надання послуг: зали, схема розміщення, банкетна розстановка або стандартна схема, а також висновок звітів за будь який період.

Детальніше

модуль POS Report в магазине

Модуль SERVIO POS Report - встановлюється на ПК адміністратора, керуючого та / або директора. Модуль дозволяє отримувати точну та повну інформацію по роботі підприємства - підсумкові звіти, товарні звіти по касі, аналіз обсягів продажів за будь-який період часу в різних розрізах по персоналу, касирам та конкретного місця продажу.

Детальніше

модуль Work Time в магазине

Модуль SERVIO POS WorkTime  - встановлюється на терміналі обслуговуючого персоналу та дозволяє точно фіксувати кількість робочих годин персоналу шляхом зчитування персональної карти. Функціональні можливості цього інструменту дозволяють формувати звіти по кожному співробітнику та в цілому.

Детальніше

модуль POS Pocket в магазине

 

Модуль SERVIO POS Mobile - це програмне забезпечення для планшетів та мобільних телефонів, котре істотно прискорює роботу обслуговуючого персоналу, тому що дозволяє миттево передавати замовлення в реалізацію не відходячи від кліента. Інструмент працює в зв`язці з програмами обліку, так само є можливість інтеграції з чекодрукуючим термопринтером або фіскальним реестратором, саме тому робота всих офіціантів централізована та нічим не відрізняється від дії на стаціонарному обладнанні, тому що всі отримані дані автоматично потрапляють в загальну систему управління УНФ SERVIO BackOffice

Детальніше

модуль App Report в SPA

Програмне забезпечення SERVIO Mobile Statistic надає можливість отримувати звіти підприємства на будь-якому пристрої (телефон, планшет) з операційною системою Android та IOS. Використання цього модуля дозволяє співробітникам підприємства знаходиться в курсі оперативної інформації та активно реагувати на зміни тих чи інших показників, наприклад, завантаження номерного фонду (для готелів) або кількості грошових коштів (для ресторану).

Детальніше

модуль Back Office в магазине

 

УНФ SERVIO BackOffice є галузевої надбудовою для конфігурацією «1С:Підприємство». Дозволяє вести управлінський облік, облік складу (ів) громадського харчування на підприємствах сфери послуг. Даний програмний комплекс має інтерфейси обміну даними з програмним забезпеченням фронт-офісу SERVIO HMS та SERVIO POS, а також проводити обмін інформацією з бухгалтерською програмою «1С:Підприємство». Таке рішення забезпечує проведення глибокого управлінського обліку по всих  наявних організаціях, що входять в компанію, або по кожній організації окремо.

Детальніше

модуль ExpressTrade в магазине

 

Система автоматизації для супермаркетів SERVIO POS ExpressTrade керується СУБД SQL, що дозволяє ефективно працювати з великими об'ємами даних. Зручний, інтуїтивно-зрозумілий, настроюваний графічний інтерфейс модуля, розрахований під сенсорне управління або управління горячими клавішами. Можливість настройки роботи кас в локальному режимі. Робота з різнобічним торговельним обладнанням.

Детальніше

 

Автоматизація супермаркетів дозволяє об'єднати спеціалізоване обладнання, технології та програмне забезпечення з метою збільшення ефективності управління підприємством. Програмний інструмент SERVIO POS ExpressTrade має весь необхідний функціонал для скорочення витрат, пов'язаних з роботою в ручному режимі, але і дозволяє істотно спростити процес ведення бізнесу, роблячи його більш мобільним.

Системи автоматизації супермаркетів SERVIO POS ExpressTrade:

  • • Система управляється СУБД MS SQL, що дозволяє ефективно працювати з великими обсягами даних;
    • Зручний, інтуїтивно-зрозумілий настроюється графічний інтерфейс, розрахований під сенсорне управління або управління "гарячими" клавішами;
    • Можливість налаштування роботи кас в локальному режимі;
    • Робота з найрізноманітніших торгівельним і технологічним устаткуванням: ваги для зважування на касі, ваги з друком штрих-кодів, зчитувачі і сканери Штирія-кодів, термінали збору даних, підтримка всіх фіскальних реєстраторів, інформаційні кіоски, банківські термінали

Підтримка клієнтів

Комплексні рішення з автоматизації та оптимізації підприємств сфери послуг

Залишилися питання?