0

Інтерфейс SERVIO HMS з CRM

Інтеграція PMS-системи для готелю SERVIO HMS c CRM-системами - одна з найбільш затребуваних інтеграцій сучасних готелів. Вона забезпечує автоматичне вивантаження контактних даних, анкет гостей, угод (включаючи суми) з SERVIO HMS в CRM-систему.

Замовити розрахунок

Навіщо потрібна така зв'язка?
Сучасні CRM-системи дозволяють налаштовувати різні інтеграції зі сторонніми програмами і ресурсами, сайтами, додатками і т.д. Цим самим вони дозволяють збирати всі контактні дані клієнтів з усіх джерел в єдину базу.

Завдяки даній інтеграції все контактні дані з SERVIO HMS будуть автоматично розвантажуватися в CRM-систему до всіх інших контактам.

Як працює вивантаження?
Всі розділи і осередки з даними в HMS зіставлені з розділами і осередками в CRM-системі. Відповідно, вся інформація потрапляє до відповідного розділу: контакти вивантажуються в розділ "Контакти", контакти компаній в "Компанії" і т.д. Також вивантажується відповідальний менеджер.

При синхронізації угоди вказується відповідний статусу гостя (броні, проживання, виїхав, анульований) етап угоди, сума, категорія номера і період проживання).

Сьогодні у нас доступні інтеграції з такими CRM-системами

  • Бітрікс 24
  • AmoCRM

Якщо Вам потрібна зв'язка з іншого CRM-системою - звертайтеся до наших менеджерів.


Рекомендовані товари

Підтримка клієнтів

Комплексні рішення з автоматизації та оптимізації підприємств сфери послуг

Залишилися питання?