0

SERVIO Planner для планування процедур в санаторіях

Програма SERVIO Planner створена для швидкого і ефективного розподілу медичних і профілактичних процедур в санаторіях, пансіонатах, SPA-центрах та інших лікувально-профілактичних комплексах. Програмне забезпечення також підходить для всіх підприємств, де надаються косметичні процедури (салонів краси, центрів лазерної косметології, манікюрних салонів, перукарень) і фітнес-клубів.

Оснащена всім необхідним набором програмних інструментів для зручного запису клієнтів, планування процедур з урахуванням завантаженості місць надання послуг і фахівців, ведення медичних карт гостей з докладним описом стану організму, призначенням лікування або профілактики і відстеженням історії змін показників.

Функціональні можливості програми SERVIO Planner:

  • Запис клієнтів;
  • Планування проведення процедур з урахуванням завантаженості місць надання послуг і фахівців;
  • Зручне розподіл процедур (ручне або автоматичне);
  • Детальна медична карта гостя;
  • Планування графіка роботи фахівців з урахуванням перерв;
  • Автоматична вивантаження контактних даних гостей з SERVIO HMS;
  • Пошук клієнта по ПІБ, контактними даними або персонального браслету;
  • Ведення дисконтної програми, застосування знижок, акцій, нарахування / списання бонусів;
  • Розсилка повідомлень клієнтам про майбутні записах.

Першочергове завдання програми SERVIO Planner - швидко, зручно і правильно розподіляти проведення процедур в санаторіях, SPA-центрах, пансіонатах та інших комплексах, де передбачено проведення лікувально-профілактичних або косметичних процедур.


Автоматичний розподіл процедур

Важлива функція для установ, що надають комплекс процедур, таких як, наприклад, санаторії. Дозволяє в один клік розподілити вибрані процедури на вказаний період часу з урахуванням завантаженості місць надання послуг і фахівця. Завдяки цьому розподіл десятків процедур відбувається за секунди, що значно прискорює цей процес і знижує час витрат на його виконання.


Історія зміни показників

Програма SERVIO Planner дозволяє відстежувати історію показників здоров'я. При регулярному їх внесення в базу можна легко проаналізувати динаміку змін. Програма також дозволяє формувати і роздруковувати медичні карти та іншу необхідну документацію.


Вивантаження даних гостей з SERVIO HMS в SERVIO Planner

Максимально зручна функція для санаторіїв і пансіонатів, де надаються послуги проживання і проведення лікувально-профілактичних процедур. Дані гостей після внесення їх в базу HMS (при поселенні) автоматично вивантажуються в Planner, що значно прискорює пошук гостя в програмі Planner, а також позбавляє персонал від додаткової роботи.


Рекомендовані товари

Підтримка клієнтів

Комплексні рішення з автоматизації та оптимізації підприємств сфери послуг

Залишилися питання?