0

Система контролю доступу для готелів (СКУД)

 

Електронний замок Signature RFID

Електронний замок для готелів VINGCARD Signature RFID - стильний замок, який поєднує мінімалістичний дизайн та останні розробки у сфері систем контролю та управління доступом. Зчитувач, ручка та циліндр (опціонально) у ньому розділені, що надає замку індивідуальної вишуканості.

Детальніше

модуль HMS в отеле

Мінімалістичний електронний замок з вбудованим BLE-модулем

 

Електронний замок для готелів VingCard Essence - замок, який нікого не залишить байдужим. Його особливість – елегантний мінімалістичний дизайн. Усі компоненти блокування, включаючи зчитувач та плату для Mobile Access, приховані в двері. Essence має вбудований BLE-модуль (для інших моделей його потрібно додатково встановлювати). Встановіть зчитувач у двері та користуйтеся всіма перевагами Mobile Access, основною з яких є відкриття замка смартфоном.

Детальніше

модуль HMS в отеле

Електронний замок з настінними панелями

 

Електронний замок для готелів VingCard Allure - вишуканий замок, що складається з різних настінних скляних панелей. Всі компоненти блокування і електроніка приховані в стіні. Ви можете індивідуально налаштовувати дизайн панелей. Сама просунута варіація панелі дозволяє встановлювати індивідуальні налаштування (унікальний дизайн, логотип готелю, номер кімнати, власний текст з індивідуальним шрифтом).

Детальніше

модуль HMS в отеле

Електронний замок Flex

 

Електронний замок для готелів VingCard Flex - модель в колекції VingCard. Flex був розроблений, щоб оновити замки Timelox до новітніх технологій RFID, використовуючи при цьому механізм попереднього замку. Саме тому Flex у стандартній комплекції не має замкового механізму, що дозволило зробити його доступним. Якщо старий механізм замку не підходить - його можна придбати окремо. Замок доступний з однією ручкою Straight і в двох кольорах: Satin Chrome і Satin Brass.

Детальніше

модуль HMS в отеле

Електронний замок E100

 

Електронний замок для готелів VingCard E100 - замок, який ідеально підійде для дверей з вузьким профілем (до 40 мм). E100 має саму вузьку накладку серед усіх замків
VingCard, завдяки чому може бути встановлений навіть там, де встановити стандартні замки немає можливості.

Детальніше

модуль HMS в отеле

"Мобільний ключ" для відкриття замків смартфоном

 

Мобільний ключ від ASSA ABLOY Global Solutions - безконтактна технологія, що дозволяє відкривати номер власним смартфоном.

Детальніше

модуль HMS в отеле

Онлайн-система управління електронними замками

 

Онлайн-система Visionline забезпечує віддалений контроль і управління електронними замками. Має ряд додаткових можливостей, які недоступні при використанні оффлайн-систем (наприклад, віддалене припинення або продовження дії карти, зміна номера без перепрограмування ключа та інші).

Детальніше

модуль HMS в отеле

Електронний сейф Infinity II

 

Електронний сейф для готелів Elsafe Infinity II - cейф, який сподобається кожному. Завдяки стильному дизайну Elsafe Infinity задовольнить потреби навіть самого прискіпливого дизайнера.

Детальніше

модуль HMS в отеле

Електронний сейф Sentinel II

 

Електронний сейф для готелів Elsafe Sentinel II - нова серія електронних сейфів, які працюють разом з цифровою клавіатурою. Серія Sentinel входить до престижного списку UL-1037 і має найбільший набір унікальних функцій, які тільки може запропонувати готельний сейф.

Детальніше

модуль HMS в отеле

Електронний сейф Zenith

 

Електронний сейф для готелів Elsafe Zenith - поєднання класичного дизайну, максимальної безпеки та приємною ціни роблять цей сейф надійним і максимально доступним кожному. Elsafe Zenith - сейф, здатний залучити кожного отельера, адже в його асортименті є кілька різних видів: класичний Zenith Standard, Zenith Drawer, який розміщується в ящику столу або шафи, Zenith Floor для підлоги і Zenith In-Wall, який монтується на стіну.

Детальніше

модуль HMS в отеле

Міні-бари

 

Міні-бари відрізняються безшумною роботою і низьким споживанням електрики.

Докладніше

модуль HMS в отеле

Контролер для управління ліфтом в готелі

 

Ліфтової контролер дозволяє управляти ліфтом в готелі, обмежувати можливість пересування в ньому сторонніх відвідувачів (не гості готелю), обмежувати доступ гостей або персоналу на певні поверхи.

Детальніше

модуль HMS в отеле

Пристрій для віддаленого контролю за доступом до загальним входів

 

Пристрій забезпечує віддалений контроль за доступом до загальним входів, таким як шлагбауми, конференц-зали та інші.

Детальніше

модуль HMS в отеле

Пристрій для аварійних виходів

 

Забезпечує повний контроль доступу ззовні і вільний вихід зсередини готелю.

Детальніше

модуль HMS в отеле

Пристрій для економії електроенергії

 

Пристрій керує електричними приладами в номері включаючи і відключаючи їх, в залежності від присутності або відсутності гостей в номері. Розрізняє гостьові і службові картки.

Детальніше

модуль HMS в отеле

Класичний електронний замок

 

Електронний замок для готелів VingCard Classic RFID - класика, яка пройшла тисячі випробувань на міцність. Завдяки класичному виконання, сучасним RFID-технологій і доступною ціною Classic є однією з найпопулярніших моделей електронних замків в світі. Він також ідеально підходить готелям, в яких раніше вже були встановлені замки. Досить широка накладка зможе перекрити всі недоліки, залишені «попередником», завдяки чому установка замку Classic не потребує обов'язкової заміни дверей. Замок може бути модернізований до онлайн-версії при встановленні онлайн-модуля. Це дозволить перевіряти статус номера, отримувати оперативну інформацію про будь-яких операціях з замком і забезпечує віддалений контроль.

Детальніше

 

Системи контролю і управління доступом в готелі від компанії ASSA ABLOY Global Solutions включають весь спектр обладнання та програмних технологій для забезпечення безпеки в готелі: електронні замки VingCard, електронні сейфи Elsafe, замки для шафок в роздягальнях (СПА-комплекси, фітнес-зали, аквапарки і інші), контролери для ліфтів, пристрої евакуаційних виходів, віддалені контролери, система управління готелем Visionline, мобільний додаток генерує мобільні ключі «Mobile Access» та інші.

Використання найбільш просунутих технологій і міцних матеріалів переносять готельні системи контролю доступу ASSA ABLOY на сходинку вище конкурентів.

Наша компанія є ексклюзивним офіційним партнером компанії ASSA ABLOY Global Solutions в Україні.


Електронні замки для готелів VingCard

Електронні замки для готелів VingCard - це просунуті технології, максимальна безпека, міцні матеріали і широкий вибір моделей, здатних задовольнити потреби будь-якого готелю: класичні варіації (Classic, Alfa), мінімалістичні моделі (Signature, Sigma, Essence), моделі без замкового механізму в стандартній комплектації (Flex, E100), інноваційне рішення з настінними панелями замість класичного зчитувача (Allure). Для відкриття готельні замки VingCard використовують безконтактні технології RFID і BLE (відкриваються мобільним пристроєм).

Замки VingCard в рамках випробувань були успішно перевірені на 1 200 000 відкриттів, тим самим довівши, що можуть працювати десятиліття.

Сьогодні замки VingCard встановлені в більш ніж 42 тисячах готелях 166 країн світу. Разом це понад 7 мільйонів замків. Серед найвідоміших з них такі мережеві готельні гіганти, як Hilton, Radisson, InterContinental, Hyatt, Fairmont, Accor, Marriott і інші. Для більшості мережевих готелів використання електронних замків VingCard є пріоритетним.

Переваги електронних замків VingCard

 • Наявність сертифікатів якості ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001
 • Підтримують відомі стандарти корпусу замку ANSI, EURO
 • Чи відповідають стандартам пожежостійкості (сертифікати UL, EN, BS)
 • Технологія RFID (відкриваються ключ-картою, брелоком і браслетом з RFID-чіпом)
 • Чи можуть відкриватися мобільними пристроями з технологією BLE (мобільний ключ)
 • Легко модернізуються до більш нової версії (RFID, онлайн)
 • Онлайн-система з використанням технології ZigBee
 • Працюють на 3-х батарейках типу АА, які забезпечують до трьох років безперервної роботи
 • Всі події з відкриттям, сервісним обслуговування та інші зберігаються в незалежній пам'яті замка, розрахованого на 2000 подій.
 • Функція «Антипаніка» - замки зсередини номера відкриваються тільки натисканням на ручку
 • Підходять для людей з обмеженими можливостями (ADA)
 • Міцна конструкція: ручки складаються з цільної латуні зі спеціальною самозмащувальної конструкцією. Розрізна 3-точкова сталева засувка з противовіджимним механізмом. Загартований 2,5 см ригель (для корпусу ANSI).

VingCard - перші в світі замки, які почали використовувати ключ-карти
Все почалося в 1974 році, коли Tor Sørnes, інженер TrioVing (материнської компанії VingCard, а тепер і ASSA ABLOY), почувши історію про напад зловмисників на жінку в готельному номері, рішуче налаштувався створити більш досконалу систему безпеки в готелі. В результаті «на світ з'явилися» замки VingCard з ключ-картою - перші, і на той момент єдині, в світі, які стрімко стали лідером в сфері систем безпеки для готелів. Перший в світі замок на перфокартах був встановлений в 1978 році в готелі Westin Peachtree Plaza (Атланта). В Україні електронні замки VingCard вперше з'явилися в 1994 році.

"Мобільний ключ" від ASSA ABLOY Global Solutions дозволяє відкривати замки VingCard власним смартфоном

Mobile Access ( "Мобільний ключ") - сучасна опція для роботи з електронними замками. Це мобільний додаток, яке встановлюється на смартфони гостей і перед поселенням генерує унікальні ключі, за допомогою яких гості відкривають електронний замок в своєму номері власним смартфоном (з технологією NFC).

Переваги даного рішення:

 • Ніяких черг на рецепції. Гість самостійно заселяється в номер, минаючи стійку рецепції.
 • Підвищення лояльності з боку клієнтів. Адже після томливої ​​поїздки гостю не потрібно проходити додаткову реєстрацію, очікувати в черзі.
 • Зниження витрат, завдяки спрощеній системі поселення гостей.
 • Максимальна гарантія безпеки. Ключ, що генерується додатком, унікальний і може відкрити тільки номер, що належить гостю.

Електронні сейфи для готелів Elsafe

Електронні сейфи Elsafe - перші сейфи в світі, які пройшли серйозну перевірку на злом, міцність і надійність у найвідомішою в світі організації Underwriters Laboratories (UL) і увійшли до престижного списку UL-+1037. На сьогоднішній день в цей список входять моделі готельних електронних сейфів Elsafe Infinity і Elsafe Sentinel.

Сейфи для готелів Elsafe наділені унікальними можливостями, які не можна зустріти ні в одних інших сейфах - революційний механізм закривання, сферичні дверцята з ребрами жорсткості, приховані сталеві петлі подовженої конструкції.

Сьогодні Elsafe по праву є найбільш пізнаваною і довговічною маркою серед електронних сейфів для готелів у всьому світі, встановивши більш 1 000 000 сейфів.

Переваги електронних сейфів для готелів Elsafe:

 • Замикаючий механізм у вигляді гака, що захищає сейф від злому (моделі Elsafe Sentinel і Infinity)
 • Вміщають ноутбук до 17 "
 • Можлива установка внутрішньої розетки для підзарядки пристроїв всередині сейфа (опціонально)
 • Індивідуальне розташування двері (ліва або права)
 • Не можна заблокувати механізм замикання при відкритих дверях сейфа
 • Журнал на більш ніж 100 подій
 • У журналі подій записується тільки неправильно введений код, у деяких конкурентів записується і гостьовий код.
 • У моделі Infinity - 6-значний код, і якщо відкрутити внутрішню сторону дверей і намагатися дістатися до механізму і електроніки спрацює захист і сейф не закриється.
 • Можливість декодування.
 • Сервісні пристрої для відкриття в нештатних ситуаціях мають захист від несанкціонованого відкриття сейфа.


Міні-бари для готелів PolarBar

Міні-бари для готелів PolarBar поєднують класичний дизайн, низьке споживання електроенергії і безшумну роботу, щоб забезпечити гостям максимальний комфорт, а готелю економічність.

Міні-бари PolarBar доступні в декількох обсягах: 30, 40 і 60 літрів. Також є варіанти моделей з підсвічуванням всередині, замком або скляними дверима.

Переваги міні-барів для готелів PolarBar

 • Безшумна робота
 • Панелі фіксуються для легкого очищення
 • Наявність сертифікатів згідно зі світовими стандартами: ISO 9001 2008 / ISO 14001 2004
 • Використання екологічно чистого циклопентана для виготовлення ізоляційних матеріалів
 • Принцип роботи побудований на технології абсорбції (немає в наявності механічних чи обертаючихся елементів)

Додаткові аксесуари для системи безпеки в готелі

Замки для шаф з особистими речами гостей

Замок для шафок ідеально підійде для роздягалень в аквапарках, басейнах, фітнес або СПА-зонах готелю. Як ключ до нього можна використовувати той же RFID-ключ, що і від номера.

Енергозберігаючий пристрій

Дозволяє економити електроенергію в готелі. Пристрій автоматично відключає електричне обладнання і кондиціонер, коли гостей немає в номері.

Віддалений контролер

Забезпечує контроль доступу до приміщень загального користування, таким як тренажерні зали, конференц-зали, входи для персоналу, автомобільні шлагбауми і інше.

Контролер для ліфта

З його допомогою тільки гості готелю і персонал зможуть користуватися ліфтом. Даний контролер також дозволяє обмежувати доступ до певних поверхах, згідно привілеям кожного гостя або співробітника.

Пристрої евакуаційного виходу

Пристрій забезпечує повний контроль доступу до приміщення ззовні. Зсередини відкривається натисканням на штангу (Push bar), забезпечуючи вільний вихід у випадках надзвичайних ситуацій.


Не знаєте який замок для готелю вибрати? Скористайтеся зручним конфігуратором, де ви можете подивитися електронні замки VingCard з різними ручками і в різних кольорах.

FAQ

Всі моделі замків VingCard, крім Е100, можуть бути встановлені на вулиці. Робоча температура від -25 ° C до + 70 ° C.


Важливо! Встановлюючи замки на вулиці необхідно виключити можливість потрапляння на них прямих опадів. 

ZigBee - це бездротова технологія з невеликою швидкістю передачі даних (до 250 кбіт / с), яка відрізняється низьким енергоспоживанням і підтримує мережеву топологію «mesh» (відповідає за здатність пристроїв перебудовувати структуру і маршрутизацію).


Завдяки низькому енергоспоживанню термін служби батарейок значно подовжується і забезпечує до 3-х років безперервної роботи замків VingCard.

Офлайн - це замки, які не підключені до комп'ютера. Вони програмуються один раз і після цього працюють по відомому їм алгоритму при читанні карт. Для зчитування журналу подій необхідно підійти до замку і вважати за допомогою сервісного пристрою.


Онлайн - замки підключені до комп'ютера по бездротовому зв'язку стандарту ZigBee. Будь-які зміни в системі на комп'ютері відразу передаються в замки. Зчитування журналу подій може бути виконано прямо з комп'ютера. Можливо дуже багато додаткових функцій - блокування карт, продовження або деактивація дії ключа після виселення, інформація про заряд батареї, повідомлення про незакриті двері та інші.

Всі дії з замком фіксуються в незалежній пам'яті замка (пам'ять здатна зберігати до 2000 подій). Щоб дізнатися, хто відкривав замок, досить переглянути журнал подій замку. У разі використання онлайн-системи це можна зробити віддалено на комп'ютері з ПО Visionline. Якщо ж Ви використовуєте офлайн-систему - журнал подій зчитується за допомогою сервісного пристрою.

Channel Manager - це програма, яка автоматично вивантажує і оновлює дані про номерний фонд готелю (доступні і зайняті номери, ціни) і автоматично відправляє заявки на бронь номерів з ОТА-каналів в PMS-систему (якщо налагоджена така зв'язка).

Замок сигналізує про те, що батарейки сідають - перед відкриттям світлодіод моргає 4 рази жовтим кольором і лише після відкривається. Але якщо так вийшло, що Ви не встигли замінити батарейки і вони сіли, замок можна відкрити за допомогою додаткового пристрою - в новій версії це планшет з встановленої на нього сервісною програмою і спеціального набору кабелів. Цей пристрій приєднується до спеціалізованого порту замку.


Сервісний пристрій жорстко прив'язується до конкретного екземпляру ПО Visionline (кожен готель має унікальну ліцензію ПО) і відкриття замку може провести тільки уповноважений персонал.

Підтримка клієнтів

Комплексні рішення з автоматизації та оптимізації підприємств сфери послуг

Залишилися питання?