0

Автоматизація кафе, барів і ресторанів

 

модуль alt=

Мобільний додаток для офіціантів

 

Модуль SERVIO POS Mobile - це програмне забезпечення для планшетів та мобільних телефонів, котре істотно прискорює роботу обслуговуючого персоналу, тому що дозволяє миттево передавати замовлення в реалізацію не відходячи від кліента. Інструмент працює в зв`язці з програмами обліку, так само є можливість інтеграції з чекодрукуючим термопринтером або фіскальним реестратором, саме тому робота всих офіціантів централізована та нічим не відрізняється від дії на стаціонарному обладнанні, тому що всі отримані дані автоматично потрапляють в загальну систему управління УНФ SERVIO BackOffice

Детальніше

модуль workdesk в кафе

Для налаштування інструментів фронт-офісу

 

Модуль SERVIO POS WorkDesk - встановлюється на робочому місці адміністратора, менеджера та / або директора. Модуль дозволяє налаштовувати технологічний процес роботи програмного забезпечення для кожного користувача окремо, що в свою чергу робить систему максимально адаптованою до вимог замовника. Налаштування місць надання послуг: зали, схема розміщення, банкетна розстановка або стандартна схема, а також висновок звітів за будь який період.

Детальніше

модуль POS OrderMonitor

Модуль для кухні

 

Модуль SERVIO POS OrderMonitor призначений для відстеження руху замовлення від прийому нового замовлення до його видачі. Встановлюється на терміналі в точці приготування замовлень. Застосування цього модуля дозволить перейти на новий якісний рівень приготування послуг та їх надання, контроль на всіх етапах приготування дозволить виявити слабкі місця та усунути їх.

Детальніше

модуль infomonitor в кафе

Program for information displays and TV panels

 

Модуль SERVIO POS InfoMonitor - встановлюється на моніторі / ТВ-панелі в залі на видному для відвідувачів місці з метою відображення стану замовлень для клієнтів. Можливе підключення рекламних відео-роликів або меню.

Детальніше

 

Організація служби доставки

 

Модуль для організації служби доставки SERVIO Delivery розроблений спеціально для операторів доставки. В першу чергу виконує такі завдання як формування замовлень на доставку, прийом замовлень з онлайн-каналів, ведення бази даних, розподіл між кур'єрами, відвантаження.

Детальніше

модуль workdesk в кафе

Мобільний додаток для кур'єрів

 

Мобільний додаток для кур'єрської служби допомагає кур'єрам не заплутатися в замовленнях, міняти статуси замовлень, по потребі делегувати їх на інших кур'єрів і, найважливіше, додаток прораховує найоптимальніший маршрут для кур'єра, враховуючи всі адреси доставки.

Детальніше

модуль Back Office в кафе

Для терміналів самообслуговування

 

Програма SERVIO POS Kiosk встановлюється на термінали самообслуговування в фастфудах, фудкорти, кафе, їдалень і на інших підприємствах з зонами самообслуговування. З його допомогою відвідувачі зможуть самостійно оформляти замовлення і оплачувати їх. Замовлення автоматично потрапляють на кухню, а статус замовлення виводиться на TV-панель в залі.

Детальніше

модуль App Report в SPA

Мобільний додаток для отримання статистики на моб. пристрій

 

Програмне забезпечення SERVIO Mobile Statistic  надає можливість отримувати звіти підприємства на будь-якому пристрої (телефон, планшет) з операційною системою Android и IOS. Використання цього модуля дозволяє співробітникам підприємства знаходиться в курсі оперативної інформації та активно реагувати на зміни тих чи інших показників, наприклад, завантаження номерного фонду (для готелів) або кількості грошових коштів (для ресторану).

Детальніше

программа для проведения инвентаризации

Резерв столів, залів та інших місць розміщення відвідувачів

 

Програмний модуль SERVIO POS Reservation служить для зручного резервування столів, залів, літніх альтанок та інших місць розміщення відвідувачів. Дозволяє не заплутатися в резервах і завжди контролювати кількість вільних і зайнятих місць.

Детальніше

модуль Back Office в кафе

Ведення складського обліку, бухгалтерський і фінансовий облік

 

УНФ SERVIO BackOffice є галузевої надбудовою для конфігурацією «1С:Підприємство». Дозволяє вести управлінський облік, облік складу (ів) громадського харчування на підприємствах сфери послуг. Контроль складських залишків, складання калькуляціооних і технологічних карт, списання продуктів - далеко не всі можливості програми.

Даний програмний комплекс має інтерфейси обміну даними з програмним забезпеченням фронт-офісу SERVIO HMS та SERVIO POS, а також проводити обмін інформацією з бухгалтерською програмою «1С:Підприємство». Таке рішення забезпечує проведення глибокого управлінського обліку по всих  наявних організаціях, що входять в компанію, або по кожній організації окремо.

Детальніше

Облік робочого часу персоналу

 

Модуль SERVIO POS WorkTime - встановлюється на терміналі обслуговуючого персоналу та дозволяє точно фіксувати кількість робочих годин персоналу шляхом зчитування персональної карти. Функціональні можливості цього інструменту дозволяють формувати звіти по кожному співробітнику та в цілому. 

Детальніше

модуль Processing Center в кафе

Ведення дисконтної та бонусної програм

 

Модуль SERVIO Loyalty Program - встановлюється на робочому місці адміністратора дисконтної / бонусної / платіжної систем. Процесинговий центр може використовуватися як в мережі закладів, так і на окремих підприємствах. Функціональні можливості модуля повністю відповідають вимогам з проведення сучасних маркетингових активностей в сфері гостинності.

Детальніше

мобильное приложение для программы лояльности SERVIO Loyalty

Мобільний додаток для програми лояльності

 

Мобільний додаток для програми лояльності SERVIO Loyalty - розроблено для того, щоб Ви могли бути ближче до своїх клієнтів. Є сучасною заміною пластикових карт більше клієнтові не доведеться носити з собою дисконтну карту, вона завжди буде в його смартфоні. Додаток служить персональної віртуальної дисконтної або бонусної картою клієнта з особистим кабінетом, де клієнт може в будь-який момент перевірити онлайн кількість накопичених бонусів або операції по карті. У разі попереднього бронювання SERVIO Loyalty відображає в календарі заплановані заходи і може відправляти Push-нагадування. Також є швидким повідомленням клієнтів про проведення спеціальних акцій або знижок.

Використання мобільного додатка SERVIO Loyalty значно підвищить лояльність Ваших клієнтів.

Детальніше

модуль Loyalty Program в отеле

Сегментація бази клієнтів, розсилка повідомлень відібраній групі

 

Модуль SERVIO Notify дозволяє відбирати з усієї бази тільки тих клієнтів, які виконали якісь умови на підставі заданих правил: скористалися акцією "Щасливі години", оформили доставку замовлення, замовили певну страву і т.д.

Програма вивантажує дані клієнтів, що відповідають заданим критеріям, відразу в сервіс відправки повідомлень Turbo SMS для подальшої відправки повідомлень ім.

Детальніше 

модуль workdesk в кафе

Чат-бот оформлення замовлень через Telegram і Viber

 

Чат-бот для оформлення замовлень через месенджери (Viber, Telegram) синхронізується з модулем доставки, а тому всі замовлення, оформлені через нього автоматично формуються в рахунку.

Детальніше

программа для проведения инвентаризации

Проведення інвентаризацій

 

Програма для проведення інвентаризації Servio Mobile Inventory служить для обліку основних засоби, нематеріальних активів, товарних запасів і інших матеріальних цінностей на підприємстві. Встановлюється на мобільні термінали збору даних з RFID-зчитувачем. В першу чергу призначена для зчитування RFID-міток. Також працює зі штрих-кодами.

Залежно від зчитувача може зчитувати мітки в радіусі десятків метрів.

Детальніше

модуль workdesk в кафе

Електронне меню

 

Електронне меню Justo створено, щоб відвідувачі ресторанів, кафе, барів могли самостійно оформляти замовлення і оплачувати їх. QR-коди з посиланням на електронне меню розміщуються на столах, в альтанках та інших місцях розміщення відвідувачів. Гості сканують код за допомогою власного смартфона, оформляють замовлення, оплачують його і після він потрапляє в програму SERVIO POS для офіціантів, на кухонні термінали і з'являється в мобільному додатку для офіціантів.

Детальніше

модуль Work Time в кафе

Автоматичний обмін даними з сервісами доставки замовлень

 

Інтеграція з сервісами доставки замовлень (Glovo, Dots Platform) забезпечує автоматичний двосторонній обмін даними між SERVIO POS і службою доставки. Вивантаження з SERVIO POS актуального меню, цін і отримання замовлень.

Детальніше

Касовий модуль

 

Модуль SERVIO POS - це максимальний набір функціональних можливостей для закладу громадського харчування. Системна платформа з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом адаптується під будь-який розмір бізнесу і прекрасно інтегрується з іншими продуктами з лінійки SERVIO.

Детальніше

 

Програма для ресторану SERVIO - це комплексний програмний інструмент, який вирішує різні завдання ресторанного бізнесу: обслуговування гостей, проведення банкетів, складський і управлінський облік, ведення калькуляційних і технологічних карт, фінанси, дисконтні програми, акції, облік робочого часу персоналу та інші. Програма SERVIO налаштовується під будь-які потреби Вашого бізнесу, незалежно від виду діяльності підприємства: ресторан, кафе, бар, кав'ярня, фаст-фуд, їдальня.

БІЛЬШЕ, НІЖ СИСТЕМА АВТОМАТИЗАЦІЇ

Автоматизація - тільки перша задача, яку вирішує програма для ресторанів і кафе SERVIO. Система автоматизації дозволяє управляти бізнес-процесами на Вашому підприємстві, оптимізувати, виявляти слабкі місця, усувати їх і покращувати продуктивність. Програмне забезпечення SERVIO налагодить роботу всіх напрямків діяльності ресторану, кафе, бару, кав'ярні, фаст-фуду і інших підприємств сфери ресторанного бізнесу.

В результаті Ви отримаєте:

♦ Підвищення лояльності з боку клієнтів

♦ Збільшення прибутку

♦ Зниження витрат

♦ Прискорення процесу обслуговування

♦ Мінімізацію помилок


АВТОМАТИЗУЄМО ПІДПРИЄМСТВА БУДЬ-ЯКОГО МАСШТАБУ І СКЛАДНОСТІ

Мережеві проекти

Типові ресторани, кафе, бари

Фаст-фуди, ресторани швидкого харчування

Готельно-ресторанні комплекси

Міні-кав'ярні і кафе з однією робочою станцією

Ресторани з доставкою їжі


ОПЛАЧУЙТЕ КОРИСТУВАННЯ ЛИШЕ ТИХ МОДУЛЕЙ, ЯКІ ПОТРІБНІ ВАМ ДЛЯ РОБОТИ

Система автоматизації SERVIO складається з різних модулів, де Ви самі можете вибирати, який з них знадобиться Вам для роботи. У нас немає спеціальних пакетів - кількість робочих місць і набір програмних інструментів для кожного проекту підбирається індивідуально, залежно від потреб Вашого бізнесу. Базова система автоматизації складається з SERVIO POS (робочого місця) і POS WorkDesk (служить для настройки системи). Решта модулів підключаються додатково.

КУПІВЛЯ АБО ПРИДБАННЯ В ОРЕНДУ

На відміну від багатьох конкурентних рішень на ринку, програму SERVIO для ресторанів можна купити і не піклуватися про щомісячну орендну плату. Невисока ціна і гнучка модульна система роблять програму доступною для підприємства з будь-яким бюджетом.


ПІДКЛЮЧИВШИ ПРОГРАМУ SERVIO, ВИ ЗМОЖЕТЕ:

 • Об'єднати всі процеси управління підприємством в єдину систему;
 • Оптимізувати роботу залу, бару, кухні, складу, каси;
 • Фіксувати і контролювати всі етапи обслуговування гостей - від створення замовлення до видачі чека;
 • Виявити слабкі місця в роботі компанії і виправити їх;
 • Збільшити продуктивність праці співробітників;
 • Виявляти зловживання з боку персоналу;
 • Вести точний облік робочого часу персоналу;
 • Налаштувати зручну систему оплати праці і нарахування бонусів співробітникам згідно відпрацьованого часу;
 • Використовувати дисконтну, бонусну та платіжну програми для підвищення лояльності клієнтів;
 • Налагодити комунікацію з постійними клієнтами, використовуючи систему email або viber-розсилок, мобільний додаток для програми лояльності;
 • Збирати статистику по відвідувачах: час перебування, смакові переваги і т.д.
 • Вести складський і управлінський облік, проводити інвентаризації;
 • Формувати детальні звіти.

Програмні інструменти SERVIO для автоматизації кафе, барів, ресторанів, фаст-фудів, фудкорти та інших підприємств ресторанного бізнесу

Автоматизація роботи персоналу

► Основний інструмент SERVIO POS, який автоматизує всі процеси в ресторані, пов'язані з обслуговуванням, роботою офіціантів, барменів, адміністраторів. У SERVIO POS персонал формує замовлення, обробляє їх, вносить оплату і проводить інші операції. До нього підключається фіскальне обладнання, принтера і т.д., ведеться управлінський облік. Також в ньому налаштовуються інтеграції з усіма іншими модулями (програмними інструментами) системи автоматизації SERVIO і інших розробників, де SERVIO POS є сполучною ланкою всіх їх.

► Програма для кухні SERVIO POS OrderMonitor: поки гість вибирає напої - страви вже готуються

З програмою SERVIO POS OrderMonitor замовлення на кухню йдуть миттєво. Як це відбувається? У програмному забезпеченні, де створюються рахунки (деськтопной версії POS і мобільному додатку POS Mobile), є відповідна кнопка, при кліці на яку замовлення автоматично відправляються на кухонний монітор. А в разі, якщо в ресторані розміщені кілька таких пристроїв (наприклад, в кожному цеху або один на кухні другий на барі), офіціантові не доведеться вибирати, куди відправляти замовлення - все страви в програмі спочатку пов'язані зі своєю точкою приготування і направляються на приготування в відповідний підрозділ.

Крім комунікації «офіціант - кухня» програма POS OrderMonitor забезпечує і зворотний зв'язок «кухня - офіціант». По готовності замовлення в програмі встановлюється відповідний статус і офіціанти в POS або POS Mobile отримують повідомлення, що замовлення готовий до видачі.

► Мобільний додаток SERVIO POS Mobile, що забезпечує мобільність офіціантів

Додаток SERVIO POS Mobile розроблено спеціально для того, щоб офіціанти і інший обслуговуючий персонал могли працювати прямо з мобільних пристроїв (планшетів, смартфонів). Наявність всього необхідного функціоналу для обслуговування гостей (робота з рахунками, зв'язок з кухонними терміналами, підключення фіскального і чекодрукуючого обладнання), автоматична синхронізація даних і робота в режимі оффлайн роблять додаток повноцінним робочим місцем офіціанта, бармена, баристи або іншого співробітника відділу обслуговування.

Мобільний додаток SERVIO POS Mobile - мобільне рішення для сучасних підприємств

Прийом і обробка замовлень, відправка їх на кухонні термінали, встановлені в точках приготування (кухні, барі), в один клік, чи потрібно отримувати сповіщення про готовність замовлень, розрахунок гостей, друк чеків на віддалений або мобільні принтер - і це все прямо з мобільного пристрою.

► Програма SERVIO POS Reservation для резерву столів, залів, терас, літніх альтанок і інших точок розміщення гостей. Підключається до SERVIO POS і дозволяє попередньо резервувати місця розміщення гостей, в будь-який час контролювати завантаження залу і не заплутатися в резервах.


Автоматизація зони самообслуговування

► Програмні продукти SERVIO для терміналів самообслуговування дозволять позбутися черг уже сьогодні

Дане рішення створене в першу чергу для фастфудів та інших ресторанів швидкого харчування, де великий потік відвідувачів. Для прискорення процесу обслуговування встановлюються термінали самообслуговування, за допомогою яких клієнти самостійно роблять і оплачують замовлення, без залучення персоналу.

Вирішити це завдання дозволить зв'язка трьох додаткових модулів SERVIO:

 • Програма SERVIO POS Kiosk для терміналів самообслуговування - відображає меню, пропонує клієнту модифікатори, додаткові страви або напої, дозволяє здійснити оплату банківською карткою або готівкою (якщо термінал оснащений купюроприймачем), відправляє замовлення на кухню і виводить інформацію про замовлення на інфомоніторі.
 • Програма для кухні POS OrderMonitor встановлюється на кухонних терміналах і служить інформаційною панеллю про надходження нових замовлень для кухарів, кондитерів, барменів і інших. У ньому приймаються замовлення в роботу або маркуються як «готовий до видачі». Статуси автоматично відправляються на інформаційний монітор відвідувачів.
 • Програмний модуль POS InfoMonitor встановлюється на TV-панелі в залі для гостей. Він відображає клієнту статус замовлення.

► Електронне меню для самостійного оформлення замовлень і їх оплати гостями на місці розміщення, без залучення персоналу. Найчастіше використовується в місцях розміщення гостей, які знаходяться за межами основного залу або зоною видимості (літні тераси, пляжні бунгало, альтанки) або в ресторанах, де офіціанти не встигають швидко приймати замовлення.

Меню ресторану прив'язане до QR-коду, який розміщується на столах. Гості сканують його за допомогою власного смартфона, формують замовлення, оплачують його і він "летить" в SERVIO POS і POS Mobile для офіціантів.

► Платіжний термінал Kate Tablet - спеціальний пристрій, який встановлюється на столах і надає гостям можливість оформляти самостійно замовлення, без залучення персоналу, оплачувати їх, а також переглядати улюблений розважальний контент і грати в ігри.


Автоматизація доставки в ресторані, кафе, барі и на іншому підприємстві ресторанного бізнесу

Доставка їжі та напоїв - дуже поширена послуга в сучасних кафе, барах і ресторанах. Але, щоб вона приносила дохід і збільшувала кількість задоволених клієнтів, потрібно правильно налагодити систему доставки. Наші інструменти для організації служби доставки дозволять Вашому персоналу швидко і своєчасно обробляти замовлення, справляючись навіть з великим потоком заявок, а кур'єрам максимально оперативно їх доставляти.

Програмні інструменти SERVIO для організації та автоматизації служби доставки в ресторані, кафе, барі, фастфуді

► Програма для операторів доставки SERVIO Delivery

Забезпечує максимальну швидкість прийому і обробки замовлень: інтеграція з телефонією, ідентифікація клієнта за номером телефону, автоматичне формування замовлень при отриманні з онлайн-каналів (чат-бот, сайт, власний додаток), можливість дублювати замовлення з історії.

► Програма для кухонних моніторів

Встановіть його в точках приготування замовлень і персонал буде автоматично отримувати нові замовлення відразу на кухню або в бар і дозволить не заплутатися в замовленнях.

► Чат-бот для оформлення замовлень.

Не готові витрачатися на власний додаток? Сайт з модулем замовлення їжі чекати довго? Чат-бот в Viber або Telegram - то, що Вам потрібно!

Наш чат-бот це не класичний бот в Viber або Тelegram. Його «фішка» в тому, що він має синхронізацію з POS-системою або модулем доставки у Вашому ресторані. Що це означає? Оформлений замовлення в чат-боті автоматично потрапляє в POS-програму або модуль-доставки вже сформованим рахунком. Тобто, оператору не потрібно додатково обробляти замовлення або вносити його в систему - рахунок формується самостійно. І, відповідно, налагоджено зворотній синхронізація - все новинки в меню або зміни цін автоматично оновлюються в чат-боті.

Для зв'язки з сайтом або власним додатком у нас також є необхідні протоколи API.

► Додаток для кур'єрської служби

Швидко, зручно і точно - саме так будуть працювати Ваші кур'єри з нашим мобільним додатком для кур'єрської служби. Додаток автоматично відображає всі замовлення на відвантаження, дозволяє керувати ним як хочете (приймати, скасовувати, передавати іншій кур'єру) і найважливіше - автоматично прораховує найоптимальніший маршрут з урахуванням всіх точок зупинки на карті.

FAQ

Згідно кількості робочих місць. Програма для автоматизації кафе, барів, ресторанів SERVIO POS ліцензується по робочих місцях обслуговуючого персоналу (офіціанти, бармени, касири). Відповідно, якщо Ви плануєте встановити в ресторані (кафе, барі) один POS-термінал - Вам необхідно придбати одну ліцензію програми SERVIO POS, якщо два термінали - дві ліцензії і т.д.

Так, якщо у Вас невелике кафе і Вам потрібен тільки базовий функціонал (прийом і обробка замовлень, друк рахунків і чеків, зв'язок з кухонними терміналами). В такому випадку Вам підійде наш мобільний додаток SERVIO POS Mobile. Він встановлюється на мобільні пристрої з операційною системою Android.


Щоб впровадити це рішення Вам знадобиться:

· Мобільний додаток SERVIO POS Mobile. Кількість ліцензій дорівнює кількості мобільних пристроїв, які будете використовувати для роботи.

· Мобільні пристрої. Технічні вимоги:

    o Версія Android не нижче 4.4 KitKat;

    o ОЗУ не менше 2 ГБ;

· Програма для налаштування SERVIO WorkDesk. 

· Обладнання для БД. Ним може бути, наприклад, неттоп.

Ми рекомендуємо використовувати сервер або виділений ПК для зберігання бази даних. Він забезпечить безпеку і надійне збереження даних Вашої компанії.


Однак, на невеликих підприємствах, де використовується 1-2 робочих місць, наявність сервера не є обов'язковою умовою. Інформація може зберігатися на робочому терміналі. У разі великих ресторанів, де використовується багато робочих місць, підключені різні програмні модулі, наявність сервера обов'язкова.

Так. У програмному забезпеченні SERVIO є звіт по підозрілим подіям. У ньому відображаються всі дії, зроблені в програмі, які виглядають підозріло: скасування рахунків, видалення позицій з чека, перенесення позицій на інший рахунок, застосування дисконтних карт і т.д.

Так. У нас є основний модуль для організації доставки. А також додаткові інструменти, такі як додаток для кур'єра і чат-бот для оформлення замовлень через месенджер.

Усе. У нас є необхідні протоколи API для налаштування зв'язки з сайтом або мобільним додатком. Для установки необхідно забезпечити такий же протокол з боку Ваших онлайн-продуктів.

Демо версія

Спробуйте функціональні можливості продукції Servio особисто!

Ми підберемо для вас всю необхідну конфігурацію системи, в залежності від рішення і потреб вашого бізнесу.

Для цього залиште заявку і наш співробітник зв'яжеться з вами найближчим часом.

Залишити заявку


Умови надання сервісного обслуговування Програмного забезпечення

Завантажити